O nás

Ochranné pracovné prostriedky

Spoločnosť s ručením obmedzením PRO-HAND bola založená dvoma spoločníkmi vo februári roku 1996, ako obchodná firma ktorá zabezpečuje maloobchod aj veľkoobchod s tovarom a to hlavne osobné ochranné pracovné prostriedky. Postupne sa firma rozrastala a zväčšovala aby mohla uspokojiť všetky požiadavky stále väcšej klientely v okolí Galanty a Šale.

V roku 1997 sme otvorili predajňu v Komárne a okruh kupujúcich sa zväčšil v okolí Kolárova a Komárna. Pre stále väčšie a náročnejšie požiadavky zákazníkov sme v roku 1998 zariadili šijaciu dielňu kde sme začali s výrobou vlastných pracovných odevov.

V roku 2000 sa naše aktivity rozrástli do zahraničia a v Maďarsku sme založili spoločnosť s ručením obmedzením s názvom PRO-HAND Hungária K.f.t. Táto samostatná firma so sídlom v Budapešti funguje ako veľkosklad pre ďalších predajcov. V tomto našom veľkosklade takisto ponúkame osobné ochranné pracovné prostriedky ktorých sortiment sa z roka na rok značne rozširuje.

Koncom roku 2004 sme otvorili dalšiu predajňu v Trnave. V roku 2005 sme rozšírili našu podnikateľskú cinnost o ďalší veľkosklad v ktorom ponúkame tkaniny pre pracovné odevy. Túto textilnú metráž ponúkame pre všetky šijacie dielne na Slovensku ktoré sa zaoberajú výrobou pracovných odevov z takzvanej keproviny.

V roku 2007 sa náš veľkosklad v Maďarsku presťahoval do novej haly s rozlohou 2600 štvorcových metrov, ktorá sa nachádza v Sóskútskom priemyselnom parku. Takisto v tomto roku sme vybudovali polyfunkčnú halu firmy v Kráľovej nad Váhom, kde v súčasnosti nájdete kancelárie pre administratívu a predajný veľkosklad s metrovým textilom a osobnými ochrannými pracovnými prostriedkami. Ďalej sa tu, v tomto centre, nachádza naša šijacia dieľňa.

V roku 2008 sme otvorili ďaľšiu maloobchodnú predajňu v Nitre.

Našim cieľom je v každej našej profesionálnej činnosti maximálne vyjsť v ústrety našim ctením zákazníkom a vyhovieť všetkým ich požiadavkám.